Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok ilyenkor?

Mit csinálhatok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem vagyok belépve semmibe de a gépem fizikai memóriája felmegy 50% felé és alig tudok valamit csinálni mert akadozik.

Hogy tudom lejjebb vinni ?



2013. aug. 3. 10:57
 1/4 Gábor_79 ***** válasza:
Lehet, hogy egy vírus dolgozik a háttérben vagy a vírusírtód szkennel folyamatosan vagy más egyéb alkalmazások amik automatikusan indulnak. Monjuk, ha win7-ed van és 2Gb memóriád ez akkor normális, mert a rendszer igénye eleve 1Gb.
2013. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 levis56 ***** válasza:
Igaza van az elsőnek nekem 2x2GB memóval 30% a terhelés windows gyorsaságát amúgy is nagyban befolyásolja hogy minél kevesebb alkalmazás fusson a felesleges progik rendszeres törlése rendszerkarbantartás töredezettség mentesítés és egy jó vírusírtó se lényegtelen.
2013. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 4*2GB memória van a gépben, és teljesen jogos amiket eddig mondtak. egyébként az automatikusan induló programokat futtatás-->msconfig-->automatikus indítás fül alatt találod és aminek nem érzed szükségét arról szedd ki a pipát, de csak óvatosan :D
2013. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Nekem ilyenkor a top szokott segíteni.
2013. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!