Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találom a Thunderbird...

Hol találom a Thunderbird levelezőn a hagyományos funkciókat? Egy-egy levélre válasz, Válasz mindenkinek, Továbbítás, stb.

Figyelt kérdés

Nem beszélve, ha valamit szeretnék eltárolni, esetleg még képeket is, stb.

Biztos mindezek megtalálhatók rajta, mert, tudomásom szerint eléggé népszerő levelezőprogram.

A leírása szerint az Outlook Expresshez hasonló. Én, idáig azt használtam, de a Windows XP elévülésével az OE is megszűnt.

Lehet, hogy a Thunderbird, azt pótolni tudja, csak én valami egyszerüsített változatát töltöttem le?



#Thunderbird #Kezelőelemek
2013. aug. 3. 20:45
 1/6 soccerway ***** válasza:
Katt a levelre, s a fejlecenek a jobb oldalan vannak ezek a gombok, csatolt cucc mentese gomb pedig ennek az aljan van.
2013. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én mégis valami mást töltöttem le?

[link]

Az enyém ilyen!

2013. aug. 3. 21:24
 3/6 A kérdező kommentje:

És az elején az itt látható feliratok közül bármelyikre kattintok a feliratok közül, ezt a segítséget kapom: "Segítségre van szüksége a Thunderbird telepítéséhez vagy használatához?

Levelek küldése és fogadása

Postafiók beállítása"


Itt a segítség linkje:

[link]

2013. aug. 3. 21:43
 4/6 soccerway ***** válasza:
Katt egy beerkezett leveledre, es akkor sztem jo lesz, nalam ilyen: [link]
2013. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a Tiednek valóban a hagyományos levelező formája van.

Igazán magyar súgója sincs, meg kell dolgozni az innen-onnan összeszedett ismeretekért!

És, amint lázom, ezen az oldalon szépen csokorba vannak szedve a különböző, létező e-mail címeid.

Sokat segítettél, valószínű ezzel kell megbarátkoznom, és talán meg is fogok!

A választékom? Microsoft Office Outlook, az túl bonyolult nekem, és a Windows Live Mail, amit letöltöttem, feltelepítettem, de nem működik zavartalanul. Ennek, lehet, hogy a hiányos számítógépes ismeretem az okozója!?

Sokat segítettél. Köszönöm

2013. aug. 4. 08:45
 6/6 soccerway ***** válasza:
nem art egy alap ismeret, de ezt csak a gyakorlat hozza meg, a thunderbird-et erdemes hasznalni szerintem.
2013. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!