Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bloggeren hogyan tudom beállít...

Bloggeren hogyan tudom beállítani, hogy a facebook-os követési lehetőség megjelenejen az oldalsávomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönöm.


Szóval: van egy új blogom, és szeretnék csinálni egy facebook oldalt, hogy ha valaki szeretne, követhessen facebookon is. Az addig ok, hogy megcsinálom a facebook oldalt, de nem tudom, hogyan tehetném ki a linket az oldalsávra. Láttam más blogokon, hogy tök jó kis kép van kitéve, és arra kattintva már el is navigál a facebook oldalhoz.


Tudom, hogy hihetetlenül béna vagyok, de aki tud, kérlek segítsen! De úgy írja le, mintha idiótának magyarázná, mi az az ABC. Köszönöm.



2013. aug. 4. 19:47
 1/4 infomoly ***** válasza:
2013. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 infomoly ***** válasza:

Ja, vagy csak egy képes linket szeretnél kitenni?


Akkor válassz egy képet/ikont, sok ingyenes is van a neten. És az Elrendezés / Kép modulba tedd be a képed/ikonod és a linket, ahova mutasson ha valaki rákattint.

2013. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor próbálkozom :)
2013. aug. 5. 15:37
 4/4 A kérdező kommentje:
óóóó bakker de béna vagyok! De most már menni fog :) Ezer hála és köszi!
2013. aug. 5. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!