Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot hogyan kell összekötn...

Laptopot hogyan kell összekötni TV-vel?

Figyelt kérdés

Mivel itthon vagyok nyáriszüneten ezért 3 hete elkezdtem nézni 1 sorozatot az RTL Moston,de már kicsit unalmas az összes részét laptopon nézni arra gondoltam,hogy talán össze tudnám TV-vel is kötni.Milyen kábelt vegyek hozzá?

Packard Bell laptop.



2013. aug. 5. 11:28
 1/5 CspCsj ***** válasza:
Milyen videocsatlakozó van a laptopon, illetve a tévén? (vagy a laptop és a tv pontos tipusa)
2013. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2013. aug. 5. 12:01
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
HDMI esetleg D-SUB, de a pontos típussal többre mennénk, mint a képekkel.
2013. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Ha így néz ki a TV csatlakozópanel (2.oldal):

[link]


Sajnos a laptop képe alapján csak sejtem, hogy HDMI is van.


Ekkor két kábel kell (egy a képnek, egy a hangnak), mivel nincs a TV-n HDMI (akkor elég lenne egy HDMI-HDMI kábel is, azon átmenne a hang is).


Két eset:

1. Kép: laptop HDMI csatlakozó -> TV DVI-D csatlakozó (HDMI-DVI kábel)

Hang: laptop fülhallgató csatlakozó -> TV DVI-D Audio-IN (3.5mm jack-RCA kábel)


2. Kép: laptop VGA csatlakozó -> TV VGA1/2 csatlakozó (VGA-VGA kábel, vagy másnéven D-SUB-D-SUB kábel)

Hang: laptop fülhallgató csatlakozó -> TV VGA1/2 Audio-IN (3.5mm jack-RCA kábel ugyanolyan mint a másik esetben)

2013. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CspCsj ***** válasza:

A kábelek hosszát rád bízom. ;)


UI: A kézikönyv szerint egy 2m-es VGA kábelt adtak a TV-hez.

2013. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!