Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el semmi a...

Miért nem indul el semmi a számítógépen? Újratelepített Windows 7 (64-bit) alatt a programok/játékok 95%-ra azt írja ki, hogy: " (program/játék neve) működése leállt. A program helyes működése hiba miatt megszakadt. Zárja be a programot. "

Figyelt kérdés
3 napja lett újratelepítve a rendszer szakszerviz által. Illesztőprogramokkal nincs gond. Szükségem lenne a gépre a munkám miatt, de így használhatatlan az egész gép. Volt már rajta ez a rendszer, de akkor semmi gond nem volt.

2013. aug. 5. 13:19
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Vidd vissza abba a "szakszervizbe", mond meg nekik, hogy ezúttal csinálják meg normálisan.
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mond meg a szervíznek, hogy csinálják meg és kérsz kártérítési pénzt mert furcsa hangokat is ad ki amióta újrarakták :D
2013. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, de megoldottam! Újratelepítettem én magam a rendszert, és már most stabilabb, mint amit a szervizben feltettek.
2013. aug. 6. 19:33
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy szervizbe kizárólag hardveres probléma miatt szabad vinni gépet. Ha csak nem született hülye a felhasználó, minimális utánajárással bármilyen szoftveres problémát meg lehet oldani.
2013. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!