Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomat freedom-al...

A laptopomat freedom-al instaláltam fel és észrevettem, hogy más karaktereket ir a billentyüzeten. M=0, J=1, K=2, L=3, U=4, i=5, O=6, P=*. Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Már próbáltam FN+END et nyomni de nem változott semmi!

(Sürgős lenne).


2013. aug. 5. 14:41
 1/8 CspCsj ***** válasza:

Próbáld meg ezekhez hasonlóan:

[link]

[link]

2013. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ömm oké mindenképp kipróbálom, csak még annyi,hogy miután megnyomtam az FN + Num Lock -ot azután restartoljam a laptopot ?
2013. aug. 6. 16:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem müködött :S
2013. aug. 11. 12:26
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Mi a laptopod pontos típusa/modellszáma?


Más FN funkció működik? (hangerő állítás, fényerő állítás)

2013. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hangero nem FN en en van hanem kulon gombon , de viszont a fényt be tudom kapcsolni FN-el.

Sok FN+ ot probáltam de nem vettem észre,h normálan menne.

amugy a laptopom : IBM ThinkPad R52

2013. aug. 14. 15:11
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Lehet hogy a speciális billentyűket kezelő driver/program nincs a gépre telepítve, a gyártó honlapján minden fent van.

Hotkey driver lesz a listában:

[link]

2013. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A freedomba azt irja, h Num Lock automatikusan be van kapcsolva instalálás után.

A hotkey nem megoldás itt.

2013. aug. 14. 17:15
 8/8 CspCsj ***** válasza:
Több új laptopnál is kellett külön szoftver/driver, hogy minden FN billentyűkombináció működjön a gépeken, - én ezt találtam aminek köze lehet a billentyűzethez. Ha már próbáltad akkor bocs.
2013. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!