Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik a vélemények az iponról?

Mik a vélemények az iponról?

Figyelt kérdés
Szeretnék gépet összerakatni ott, de eddig elég vegyes véleményeket olvastam és nem vagyok biztos a dologban.

2013. aug. 6. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ipont nem ismerem de szerintem nézz be a Computer Imperium-ba is.


Elégedett vok velük, ez csak egy vélemény.

2013. aug. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...a Computer Imperiumos aránytalan gépekről nem győzzük lebeszélni a vásárlókat. Egyedi konfigurációból általában erősebb építhető hasonló áron.

Én már 6-7 éve az iponba járok (előtte az Aqua volt nálam a favorit) és nincs velük problémám. Nagy választék, normális árak és ami fontos: korrekt garanciális ügyintézés, ha szükség lenne rá. A házhoz szállításon felül van személyes átviteli lehetőség is, ami nekem szintén fontos. Az ipon mellett népszerű a PCX is, őket nem próbáltam...

:)

2013. aug. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem drága az ipon.

Inkább pcx a nyerő nálam.

2013. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van ami itt olcsóbb, van ami ott...nagyon nagy árdifi sztem nincs köztük...
2013. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Nekem fontos a szállítás mert vidéki vagyok. Jöhetnek még a vélemények. Arra vagyok inkább kíváncsi, hogy megbízhatóak-e és nem-e vernek át.
2013. aug. 6. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy átvernek.
2013. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó pár éve iponban vásárolok, nincs velük gond, gyorsak, eladók nem bunkók, és általában jó áraik vannak. Garanciális ügyintézésem egyszer volt, egy HDD keret ment tönkre, akkor azon ültek egy pár hetet (mondjuk karácsonyi időszak volt), de aztán levásárlást ajánlottak, és végén visszaadták a választott termék és a problémás eszköz árkülönbözetét:)
2013. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bár a kérdés már nem friss, de szeretnék minél több embert lebeszélni, hogy az ipontól rendeljen. Én céges számlára rendeltem, ezért nem élhettem az elállás jogával, ami rendben is lenne, ha erről normálisan tájékoztattak volna. Telefonon nem lehet őket elérni, e-mailben pedig lekezelő stílusban válaszoltak a leveleimre és nem kaptam meg a teljes körű tájékoztatást, hogy ilyen esetben mi a teendő. Saját költségen visszaküldtem a sértetlen terméket nekik, de csak ezután jelezték, hogy nem vásárolhatom azt le. Gyakran rendelek online, de ilyet még nem tapasztaltam, mint ami náluk megy. Az ügyfélszolgálat katasztrófa, én hiába írtam nekik kedvesen, mindenre valami kioktató választ kaptam. Már csak azt nem értem, hogy fértek bele 2015-ben a TOP10 webáruházba....
2016. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!