Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ír kockákat japán...

Miért ír kockákat japán karakterek helyett a böngészőm?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap előtt kezdődött, előtte gond nélkül kiírt minden japán karaktert, a koreait és a kínait most is kiírja. Firefox-ról van szó.

Biztos, hogy nem a Windowsban van a gond, mert ha átváltok Japánra akkor Word-be gond nélkül tudok írni japán karaktereket és az Internet Explorer is kiírja a japán karaktereket.

Hogyan tudom megcsinálni, hogy megint kiírja őket?



2013. aug. 6. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb egérgomb: Encoding > More > Japanese auto-select
2013. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jobb egérgombra ilyen nem jön elő, ez nekem a "Nézet" menüpont alatt van, de már próbáltam. Be is van rakva az Auto-select japánra, de így sem ismeri fel őket...
2013. aug. 7. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Más browser?
2013. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Másnál jó minden. Szóval biztos nem a Windows a hibás.

Viszont én Firefox párti vagyok, ez vált be eddig a legjobban, a többi valahogy nem az igazi, ezért inkább megoldanám a gondot és nem váltanák. Az újratelepítés sem segít:(

2013. aug. 7. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!