Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik az alkalmasabb egyetemr...

Melyik az alkalmasabb egyetemre jegyzetelni az alábbi eszközök közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


használat elsődleges módon jegyzetelés előadásokon. esti filmnézés a koleszba esetleg néha egy kis játék.


Tabnak előnyét talán az üzemidőben látom

a Netbooknak, hogy már egy kis személyigép, filmnézésre alkalmasabbnak találom mert nagyobb a vinyoja nem kicsit ez előnyelhet jegyzeteléskor is.


2013. aug. 6. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Netbook egész biztosan teljesen alkalmatlan jegyzetelésre.

Tab esetleg, de akkor már papír+tollal ugyanott vagy...

2013. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jegyzetelni, rövid úton amúgy is papírra fogsz. Ez ne legyen szempont
2013. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet gépen is simán jegyzetelni (3. éves hallgató) az Asus megbízhatóbb.
2013. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szakfüggö a notebookos jegyzetelés. reál szakokon nem érdemes, sok a képlet, ábra stb
2013. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
wjeszy: csak az szak, ahol ez kivitelezhető (az anyag túlnyomórész próza)általában a töltőtollat preferálja.
2013. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán bele lehet rázódni, én a képleteket is rakétamód tudom officeal benyomni, csak ügyesség kérdése...
2013. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kereskedelem és marketing szakos leszek. A szívem is az asus fele húz. Őszinte legyek egy olyan netbookot keretem amit tábla gép kint is tudok használni pl dell inspiron mini duo csak már nem kapható újonnan.
2013. aug. 6. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
"a képleteket is rakétamód tudom officeal benyomni" - akkor valószínűleg nálatok nem elég bonyolultak a képletek. Hülyeséggel ne próbálj beetetni, hiába vagy pro officeból, azért a többszörös alsó/felső indexet se lehet rakétagyorsasággal begépelni, és ez még csak egy teljesen alap dolog. Meg eleve a görög betűket kikeresni a szimbólumokból (pl. lambda stb). A függvény ábrázolásokról meg az integrálásról/deriválásról nem is beszélve...
2013. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát én se matekra vinném hanem ilyen uncsi rizsázós előadásokra.
2013. aug. 6. 17:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg annyit kérnék, hogy most ne térjetek el a tárgytól hogy belehet vagy sem vinni az egyenleteket emeletes számításokat stb... Nekem arra kell a gép hogy az írót szöveget tudjam bevinni mert nagyon gusztustalanul írok és ha a szépségre törekszem akkor meg lassan. Ezért maradok a számítástechnikai eszköznél mert gyorsabban gépelek mint írok. Olvasható a gép míg a kézírásom nem.(anno bioszon míg volt Tabom azzal jegyzeteltem és sokall olvashatóbb volt. Érintőképernyőn se voltam lassabb mint kézzel mikor törekszem a szépírásra.)
2013. aug. 6. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!