Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cseréltem a számítógépem egy...

Cseréltem a számítógépem egy laptopra. Nagyon megbántam mert a youtube is szaggat 240p-be. Lehetséges a vissza csere? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
A srác akivel cseréltem, a hírdetésbe nem írta bele, hogy SE A CD MEGHAJTÓ SE MAGA A LAPTOP nem használható állapotú. Tegnap megcsinálta nekem a szerelő ismerősöm. (10. 000ft-ért) Tehát a kérdés adott és kérlek titeket,hogy segítsetek nekem! Hogyan kaphatnám vissza? Anyuval lefogunk menni a sráchoz és elbeszélgetünk vele... De addig is mi mellet érveljünk,hogy vissza adja?

2013. aug. 7. 14:18
 1/8 soccerway ***** válasza:
van hirdetés róla a neten?
2013. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen van,csak már a srác a személyes adatait levette.

Linkeljem?

2013. aug. 7. 14:24
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Nézni kellett volna a hardver specifikációt, nem csak ész nélkül cserélni. Mostanában a youtube -nak már egyre komolyabb gép kell. Én a srác helyébe nem cserélném vissza. Vagy ha mégis a 10 eFt -os ráfordítást nem fizetném ki.
2013. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értékelem a hozzászólásodat, a 10.000ft meg nem olyan életbevágó,csak az asztali konfigom adja vissza! :/
2013. aug. 7. 14:30
 5/8 soccerway ***** válasza:
100%
hát igen, hasonló laptopnál ülök, ebben 1 magos 2ghz-es turion processzor van, youtube már sok neki. Nem köteles visszacserélni.
2013. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jójó értem.. Azért 1 próbát megér:)
2013. aug. 7. 14:42
 7/8 pinkpancser ***** válasza:
Mit jelent az, hogy a laptop nem használható? Nem próbáltad ki?
2013. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De csak ott részletesebben nemtudtam belekukkantani!
2013. aug. 8. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!