Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális az, ha a rendszer...

Normális az, ha a rendszer 1,38 GB memóriát vesz le?

Figyelt kérdés
Eddig 8 GB RAM-om volt, ezért nem is törődtem vele de, most hogy 4 GB van már zavar.
2013. aug. 7. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer? Amúgy 7-nél igen, prefetch miatt. (Előtölti a gyakran használt alkalmazásokat a memóriába, Vistában megjelent feature.)
2013. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől lenne az normális? Nekem a Win7 alapon, ha nincs megnyitva semmi kb 400 mb ramot foglal le.
2013. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha vársz 10 percet, nem nő? Illetve frissen telepített Windowsnál sem foglal sokat, mert még nincs feltöltve a prefetch adatbázis. Nekem 4 GB RAM-nál 40% volt a foglaltság (ok, háttérben futott egy 100+ megát zabáló Thunderbird NOD32 mellett, de ez nem sok vizet zavar).
2013. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most meg van nyitva a chrome, a skype, és 3 GB RAM mellett van 38%-os terhelés a feladatkezelő szerint.
2013. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Frissen telepített win 7-el is kb. 1GB-t szed, most 1,14-et.Nem tudom, hogy mi az a prefetch, miben befolyásol, vagy mi az?
2013. aug. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!