Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linux operációs rendszerem...

Linux operációs rendszerem 10. 04-es változatú. Ma frissíteni próbáltam 12. 04 LTS-re, de az alábbi hibajelzést kaptam. A "kiadás előtti" kitételt nem értem. Mi lehet a gond? Hogyan végezhetem el a frissítést?

Figyelt kérdés

A frissítés előkészítése sikertelen


Megoldhatatlan probléma adódott a frissítés előkészítése közben:

E:Error, pkgProblemResolver::Resolve generated breaks, this may be caused by held packages.


Ezt az alábbiak okozhatták:

* frissítés egy kiadás előtti Ubuntu verzióra

* Ön jelenleg egy kiadás előtti Ubuntu verziót használ

* az Ubuntu által nem támogatott csomagok


Ha ezek nem állnak fent, kérjük jelentse a hibát a terminálban kiadott „ubuntu-bug update-manager” parancs segítségével.



2013. aug. 7. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd már ezeket inkább tedd fel a windows-t az legalább 1 normális rendszer
2013. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1


EZ A TE VELEMENYED!!!!!....ami eleg szomoru


javasolnam : adatmentes + friss distro telepites


winfos rajongok hulyesegeit ne vedd figyelembe.. ;-)))

2013. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2-es választ.

Mentés nélkül lehetne cserélni a disztribúciót? Tapasztalat?

Esetleg az a gond, hogy nem a következő 11.04-re akartam frissíteni?

2013. aug. 8. 09:44
 4/5 Szecsői Tibor ***** válasza:
Ha a /home-ot külön partícióra tetted (ahogy azt illik szerintem), akkor nem kell az adatmentéssel foglalkoznod, amúgy sajnos igen. Persze ez csak akkor igaz, hogy ha a home-odba mentetted a doksikat, meg ilyeneket, de gondolom ez a helyzet :).
2013. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Ubuntu 12.04 LTS-nél skype-al van egy olyan gondom hogy a hang valami iszonyatosan szaggat beszélgetés közben de pl filmeknél zenéknél jól megy a hang... meg ha nálam is és partneremnél is be van kapcsolva a kamera akkor mindkettő kamerakép vagyis az övé is meg ami az enyémet jelzi elkezd villogni... valaki valami ötlet? Cseréld le winfosra meg ilyenektől kíméljetek ja és az alsaaudiora cserélés sem vált be szóval miután nem jött be reinstaláltam a rendszert mert a pulseaudiot sehogy nem tudtam visszavarázsolni...
2013. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!