Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok-e egy szobaantenás...

Csete Tamás kérdése:

Tudtok-e egy szobaantenás romániai tv csatorna frekvenciát?

Figyelt kérdés
Romániában szobaantennát használok a TV-hez, csak nem tudok mindegyik csatornának a frekvenciáját. Nagyváradon. Lekérnék egy néhány csatorna frekijét. Az automata keresés nem talál meg csak 2 csatornát. Az a TVR1, TVR2 , és tudom hogy Nagyváradon bejön az Antena1, PRO TV. csak nem tudom a frekvenciáját. Elöre is kösz!

#keresés #csatorna #frekvencia #szobaantenna #TV #műsorszóró #TVR1 #TVR2 #PRO TV #ANTENA1
2013. aug. 7. 22:52
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Onnét bizony elég messze lakom, tehát fogalmam sincs az ott elérhető adókról.

Egyet viszont bizton állíthatok: az automata keresés csak azt "találja meg", illetve állítja be, aminek kellően nagy a térereje. Ha kicsi a térerő, legfeljebb kézi hangolással tudod megkeresni, főképpen, ha a készüléked így is hajlandó eltárolni.

De az is lehet, hogy az antenna megfelelő irányba fordításával találhatsz még más csatornát is.

2013. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam megkeresni és nem találja meg se kézi kereséssel. A neten csak a magyar Szobaantenás Tévéállomások frekvenciája van feltéve. Sajnos.
2013. aug. 16. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!