Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont vegyek?

NikyZ kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

a mostaninál (Telenor One Touch S) sokkal jobbat akarok...


amik számításba jöhetnek:


ZTE Blade Super


Sony Xperia P


Sony Xperia L


Samsung Galaxy S4 mini


árban melyik lenne a legjobb? kb 70-et fizetnék érte...

köszi a választ


2013. aug. 7. 23:09
 1/6 Komplikato ***** válasza:
Hát biztos én emlékszem rosszul, de 45-70K között (beszerzési forrástól függően) már 4 magos MediaTek és komolyabb GPU kapható, némelyik gyártótól akár 5"+ kijelzővel is (full HD), de van 4.5 körül is. Akár pont ZTE-ből is ...
2013. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 2 évnél tovább akarod használni, ne ilyen kínai sz*rokat vegyél. Sonynak jó telefonjai vannak ebben az árba, de talán a samsung galaxy s advanced a legjobb
2013. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mar tapasztaltam az andvace-t...nem a legjobb telefon...ezek amiket felsoroltam sokkal jobbak...de melyiket vegyem? vagy ajanljatok jokat! am az egyik telo az full hd-s de nem baj...
2013. aug. 8. 11:26
 4/6 A kérdező kommentje:
ja es elofizetes nelkul vennem...es mondjuk egy iphone4-es? azzal tenyleg csak iphonenak kuldhesz meg hivhatsz?
2013. aug. 8. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
iPhone-t nem vennék, az a síkhülye amerikaiaknak van kitalálva, semmit nem lehet vele csinálni. Se custom Rom-ok, se kernelek semmi
2013. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ajánljatok telefonokat lécci:

elvárásaim:

8 mpx kamera

2 magos proci

androidos

hd videófelvétel

2013. aug. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!