Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a számítógépekhez, az asztali gépem sajnos már eléggé kiszuperált, nagyon lassú. Szeretnék venni egy laptopot, de nem ilyen extravagánsat, hanem valami egyszerűbb kategóriájút, amit tudnék használni netezésre (wifi) és az egyetemhez dokumentumok írására, stb. 100 ezer Ft körüli összeg van rá. Azt nem tudom még, hogy milyen OP rendszer legyen rajta: Win8 vagy Win7?


Köszönöm a segítséget!


2013. aug. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább 130 EFt körül keresnék. Az is megfelelő összeg?

100 nagyon belépő szint...

Fontos kérdés: játszol?

2013. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából úgy terveztem, hogy az asztali megmarad a régi képeknek és játékoknak, az új gépet meg tanuláshoz használnám főleg, meg néha megnéznék egy filmet. 150-nél többet nem költenék rá.
2013. aug. 8. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Asust (alap i3as proci, jó dedikált vga, 750GB vinyó)

[link]

[link]

Ezek bőven megfelelnek az igényeidnek (játékokhoz is). Win7-8ból feltétlen 64bites kell rá.


esetleg Acert (ez jobb i5ös procival van, gyengébb integrált vga, 500GB vinyó)

[link]

Ez erősebb gép, de a vga tényleg inkább csak netezésre/filmnézésre alkalmas. Erre is mehet már a 64bites oprendszer, de még a 32bites is megfelel.


Ha rendeled, akkor lehetőleg megbízható jelölésű magyar boltból vásárolj!

2013. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Lenovo gépet ajánlanék. [link]

itt bőségesen válogathatsz 130 körül...az igényeidnek bőségesen megfelelnek...lehet érdemes oprendszerest venni...

2013. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!