Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop éri meg leginkább?

Melyik laptop éri meg leginkább?

Figyelt kérdés

Adott három laptop.


[link]

[link]

[link]


Netezésre, Office pack használatra, Adobe termékekre és talán 3d modellezésre lenne használva a gép. A Dell nagyon tetszik, de nem tudom mennyire lenne zavaró, hogy annak valamivel gyengébb a procija.

A Samsung is tetszik, különösen az antiglare miatt. De a 43 Wh-s aksi kb. mennyi ideig tudna közepes használat mellett?

Asus egy egész jó középút a kettő között, de ellene szól a 4GB ram, ami mondjuk +10e-ért bővíthető 8GB-ra, ami még beleférne az árba.


Szóval ti melyik mellett választanátok?

Illetve láttam, hogy kapható matt fólia laptopokra is ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata? jól működik, vagy nem sokat használ?



2013. aug. 9. 19:08
 1/2 anonim válasza:
Samsungot választanám de nincs dvd írója, ezért az asust mondom. :)
2013. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem samsung de ha csak netezésre meg irodai munkára akkor elég az asus is
2013. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!