Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Myspace-en nem tudok regisztrá...

Myspace-en nem tudok regisztrálni. (bővebben lent) Segítenél?

Figyelt kérdés

Nem tudok regelni myspace-en,mert kiírja:

We’re sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register on MySpace.

(Sajnáljuk. Az alapján az információ alapján, amit bemutattál nekünk, nem választható vagy, hogy feliratkozol MySpace-en.)

És szerintem ez a jelszó miatt van...

Kb 100 fajta jelszót próbáltam már,és mindegyiket úgy írtam ahogy a szabályban volt:6-10 karakter,legalább 1 szám vagy írásjel.

De nem megy...

PLS írjatok jelszavakat,lehetőleg olyat,ami titeket is átengedett.Vagy írjátok meg ati jelszavatokat,mert úgysem tudom feltörni a fiókotokat,mert a neveteket nem tudom,tehát pls!!!

jelszavakat!

kösz :P


2009. okt. 26. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a jelszó, de nem is IQ. Szerintem az életkor korlát (legalább 13 évesnek kell lenned, hogy regisztrálhass).

Elvileg megadhatsz korábbi születési dátumot is, de az ugye csúnya dolog lenne.

2009. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A jelszónak tartalmaznia kell betűt és számot is!
2009. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget :))

:P

2009. nov. 5. 14:53
 4/4 A kérdező kommentje:

Képzeljétek,hogy ugyanazt az életkort és nevet meg mindent még a jelszót is ugyanazt adtam meg ,máskor nem engedett tovább,most meg valamiért igen :P

Kösziiii

2009. nov. 5. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!