Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb okostelefon manapság?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S4, iPhone 5, HTC One, Sony Xperia Z, stb.

Érdekelne, hogy milyen telefont lenne érdemes beszereznem, mert sok lehetőség felmerült már, nem tudok döntésre jutni. Azért fordulok hozzátok, mert érdekelne a véleményetek, és az esetleges pozitív/negatív tapasztalataitok.

Trollok kíméljenek. (Lehet, hogy ezt már a vastagbetűs résznél közölnöm kellett volna...)



2013. aug. 10. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok, hogy ne Android oprendszereset vegyél, mert azok szarok, tapasztalatból mondom, eddig mind a 4 telóm androidos volt, és mindegyik befagyott állandóan, abból 2 már nem is működik.
2013. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. aug. 10. 23:57
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Èn az előzőt pont cáfolnám.

Nekem sok ismerősömnek van androidos telefonja(nekem is az vqn) és nagyon meg vagyok elégedve velül.

Ha biztosat akarsz Samsung. Én még nem láttam szar samsung okostelefont. (nem okosat se de okosokról beszélünk)

De ellenben ezzel volt szerencsém ios rendszerű telefonnal/táblagéppel is foglalkoznom. És nekem nagyon-nqgyon nem jön be.

Az iPad majd felforr fél óra használat után. Az iPhone nem éri meg szerintem.

Win phone -al még nem találkoztam.

2013. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Amelyiknek a gazdája se h.ülye...

Nem kíméllek, nem kíméllek!!!


#3.

Nekünk nemrég döglött be egy samu.

2013. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
az androidosból tényleg csak a csúcskategória a jó, a többit hanyagold, szerintem iphone 5 mindenképp
2013. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Windows telefonban én sem nagyon gondolkodtam, de nem is nagyon tudom, h milyen... Volt egy Galaxy 3-as készülékem, amikor Mo.-n még új volt ez az egész hóbort, az nagyon jó volt, de az aksi egy év után bemondta az unalmast, csak töltőről tudtam használni. A mai darabokkal ugye már hosszabb távra lehet tervezni?
2013. aug. 11. 00:33
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

szerintem az s4 a legokosabb, de az új lumiák is szépek és okosak...

nézegess fórumokat/teszteket ott többet megtudsz ..

2013. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oh, köszi a válaszokat... Az nem baj, hogy androidos készülékből csak a csúcs a jó, mert ha a telefon ára arányban van azzal amit tud, nekem mindegy mennyibe kerül. Amúgy most egy Nokiám van, ami elég idejét múlt Symbian op.rendszerrel fut, de nagyon jól tudom használni, talán az egy baja, hogy a vezeték nélküli funkciói lehetnének jobbak is... Higgyenek el tudom mit beszélek, most is erről írok ;)
2013. aug. 11. 01:08
 9/16 Komplikato ***** válasza:
68%

"Én még nem láttam szar samsung okostelefont."


Ühüm. Összes Broadcom procis?

De az S4 az elég jó darab.


Kérdező igen a csúcs készülék Androiddal vagy akár Windows-zal drága. Gondolom nem akarsz Kínából rendelni valami feltörekvő cég csúcs készülékét feléért?

2013. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti a Huawei nem lenne ellenemre, sőt ki is próbáltam egy barátom Huawei készülékét, ami nem is volt rossz, de ez egy nagyon újkeletű márka, és még nem derült fény az esetleges rejtett hibáira. Más feltörekvő kínai márka szerintem még nem tört be a magyar piacra, de szent igaz, hogy én inkább maradnék a bejáratott márkáknál, hiába drágábbak. Ettől függetlenül kísérletezőbb kedvűeknek csak ajánlani tudom a Huaweit, mert egyáltalán nem tűnt rossznak 10-20 perc futólagos használat alapján, sőt azt pletykálják, hogy van Huawei beépített Beats hangszóróval. Mit gondoltok?
2013. aug. 11. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!