Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni hogy...

Hogyan lehet kideríteni hogy ki ír névtelenül?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám kideríteni hogyha ismerősömnek írnak névtelenül egy oldalon hogy ki írt?

esetleg az oldal forrásából ki lehet valahogy kutatni ezt?


2013. aug. 11. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz bele az oldal forrásába, és megtudod, hogy (1) mit is jelent az, hogy az oldal forrása, (2) hogy az nem tárol ilyen információt.


A fő kérdésedre a válasz: sehogy.

2013. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem azért kérdeztem így mert az oldal forrása azt aki névvel ír azt kiírja és rálehet kattintani.. gondoltam hátha elő lehet hozni belőle valahogyan a névtelen személy profilját amin írt.. de akkor ezek szerint nem..
2013. aug. 12. 00:58
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Az az oldal felépítésétől függően eltérő lehet, hogy hol tárolja az adatokat, de hogy nem az oldal forrásában, az biztos. A nem publikus adatokat így bárki ki tudná olvasni, aki egy kicsit konyít hozzá.

Mivel az ilyen adatok általában valamilyen adatbázisban vannak eltárolva (ha egyáltalán el vannak tárolva, nem csak valamilyen lapon belüli azonosítójuk van), ahhoz illetéktelen biztosan nem fér hozzá.

2013. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!