Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook-ot vegyek vagy találok...

Macbook-ot vegyek vagy találok erre alkalmas gépet olcsóbban is?

Figyelt kérdés
Egy olyan gépet keresek amin futnak az Adobe termékek tökéletesen főleg, Adobe illustrator. Még diák vagyok, de minden bizonnyal szükségem lesz rá a későbbiekben is,mert valami ilyen pályán szeretnék tanulni tovább is grafikusnak,weblapfejlesztőnek,adatbázis kezelőnek, jelenleg térinformatikát tanulok ! Talán karácsonyra össze kapargatná ám az árát egy 2011-es gépnek annál régebbit nem akarok, újat viszont azért nem, mert annyit szerintem nem ér újonnan ez a termék, mert nekem nem feltétlen számít a súly és az aku idő tartalma mert nem filmezésre használom, (igaz, jó lenne ha 5 órát azért ki bírná).

2013. aug. 12. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Macbook nem éri meg,sokkal jobban járnál egy másik laptoppal,pl. én dell inspiron 7520-asokat ajánlom.

[link]

2013. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
találsz olcsóbban is
2013. aug. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az elképzelésednek megfelelő macbook pro 300e körül van használtan is, mivel core2duo-s gépet már nem érdemes venni. Ez meghaladja a keretedet?
2013. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát maximum 300e :/
2013. aug. 14. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
2011-es i7-es 15"-os mbp az, ami érdekes lehet számodra.
2013. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!