Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni a...

Hogyan lehet megtanulni a számítógépen gyorsan írni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez iskolai tantárgy

ha otthon akarsz akkor egy szoftvert kell letölts, méghozzá egy tízujjas gépírás programot.

itt letölthetsz egyet: [link]

2009. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Toltsd le a Typing of the Dead 2 nevu progit, tetszeni fog! ;]
2009. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kössz az első írónak tényleg jó a progi
2009. okt. 28. 16:36
 4/9 tomasmann válasza:
100%
Ha ezt beírod a google-be [link] akkor az első taláatra kattintasz és ott ingyen tanulhatsz gépelni.Még úgy is hogy csak a monitort figyeled.
2009. nov. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
MSN-ezz sokat:)Én is úgy tanúltam meg:)
2009. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tanultam meg gyorsan (és vakon írni), hogy régen nagyon sokat MSN-eztem.

1 ujjal kezdtem, most meg már tök gyorsan tudok írni, és csak néha hibázok és csak néha kell odanéznem.

2009. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 blacksabbath fan válasza:
Gépírás 2000 de az fizetős program, hogy ha az eredetit akarod megvenni, de csak az eredetivel lehet megtanulni teljesen. Amit a többiek írtak azokat megnéztem és tényleg hasznos,mert én már tudom ezt a tízujjas vakírást és szerintem hasznos programok a tanulás fejlesztéséhez.
2012. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sokat kell irni,nem használtam semmilyen programot mégis oda se nézek ugy irok gyorsan...
2013. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!