Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Kmatyasb kérdése:

Hogyan lehet megoldani, hogy a cmd felismerje, és használja is a java fájlokat? (Bukkit szerver készítésénél akadtam el! )

Figyelt kérdés
Ebben az esetben éppen egy bukkit szervert akartam összehozni. Természetesen rögtön volt valami hiba. A legújabb java van a gépen, környezeti változókat megcsináltam, de a cmd ahogy elkezdi, és lefuttatja a run.bat-omat, nem megy tovább, és valami olyan hibát lehet olvasni, hogy "java.lang.ExceptionInInitalizerError". Láttam már videókat valami hasonló problémára, de ott is csak a környezeti változókat kellett beállítani. a jar file-al meg szerintem nincs hiba, mivel már jópár az eredeti oldalról letöltöttel kipróbáltam. Hiába nézek videókat, hiába csinálom úgy ahogy azt mutatják, nem akar összejönni. Előre is köszönöm a segítséget (vagy ha nem tudod, legalább azt hogy végigolvastad :D)!

2013. aug. 12. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
"java.lang.ExceptionInInitalizerError" ezt a hibát a java dobja, tehát a java paranccsal nincs semmi baj, rossz a jar amit letöltöttél. Innen tudod a bukkitot letölteni: [link]
2013. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy a jar file a hibás, de miután elég sokat megpróbáltam, és egyikkel működött, kezdett valószínűtlennek tűnni. Amit küldtél linket, letöltöttem azt is (bár az 1.5.2-es, és én 1.6 vagy nagyobbra gondoltam), és azzal sem működött, ugyanazt írta ki.
2013. aug. 13. 12:24
 3/3 A kérdező kommentje:
egyikkel sem* működött
2013. aug. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!