Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan játékot ami...

Davyd248 kérdése:

Tudtok olyan játékot ami olyan mint az MMORG csak offline-ba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok olyan játékot mint pl a metin2 csak offline-ba? Azért kellene az offline, mert a netem nem valami stabil és mindig megszakad így nem is nagyon lehet multizni :S Amúgy leginkább fejlődős legyen..

2013. aug. 13. 10:57
 1/5 Komplikato ***** válasza:
Metint nem ismerem, de talán javasolhatom az Elder Scrolls sorozatot (Morrowind, Oblivion, Skyrim) a géped erősségétől függően. Persze MMO lényege lenne, hogy élő emberekkel játszol, de ugye te írtad, hogy mi a gond most ezzel.
2013. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit írtam én? A skyrim az nem rossz játék, de azért látszik a gépigényén is :D a többit nem ismerem. Megnézem, köszi
2013. aug. 13. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Diablot is probáld ki.Nincs sok tapasztalatom a játékal de fejlödös,mobölös.stb cimkék jelemzök rá.Szóval próbáld ki és nem egy része van!
2013. aug. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Diabloról már sokat hallottam és sok jót ma este le is szedem :)
2013. aug. 14. 17:48
 5/5 anonim válasza:
The Elder schol skyrim a legjobb ilyen játék, írhat bárki bármit ! :)
2013. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!