Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NVIDIA geforce GTX660 2gb...

NVIDIA geforce GTX660 2gb vagy NVIDIA geforce GTX660Ti 2gb?

Figyelt kérdés
Intel core 2 quad q9550 (4mag,12MB,1333Mhz,2.83Ghz)-es procim van, és e mellé szeretnék egy jó vga-t. De leginkább 50e Ft lenne rá, és a Ti az 65e ft, és nem tudom, hogy 15.000-ért érdemsebb lenne a Ti-t venni vagy nagy különbség nincs, melyiket vegyem?
2013. aug. 15. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudod, nem csak nvidia létezik.

Max 50k-ért HD 7850 2 GB a legjobb választás.

Max 55k-ért HD 7870 2 GB

és Max 65k-ért GTX 760

2013. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de nem akarok intelbe amd-t, amelett hogy a 7870 jóval szarabb mint a gtx660, csak azért is mert küldök 1 linket ott van csomó játék tesztelték jóval hátrébb van a 7870 mint a gtx660 fps-ben is. [link]
2013. aug. 15. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj a hülyeségedet dobd félre, ha jó akarsz venni.

1. A HD 7870 mindenhol megelőzi a GTX 660-at, a GTX 660TI erősebb a HD 7870-nél ezek szerint, de nem a GTX 660.

2. Ezek nem játékok, csak Futuremark

3. Ha tájékozottabb lennél a témában, nem csak egy random angol oldal teszjét linkelted volna be, hanem a prohardverét.

4. Én nem azért válaszoltam, hogy rád tukmáljam az a 2 amd videókártyát, hanem hogy segítsek. Látom, hogy nvidia párti vagy. Oké. Mert annak nagyon sok értelme van. Azért pártolni valahova, mert megbízol valamiben amit eddig használtál és félsz új dolgokat kipróbálni, mint jelen esetben az amd videókártyáit elég nagy hülyeség.

Elmondtam, hogy ennyiért mi éri meg legjobban az árát, és mi a legjobb vétel. Segíteni akartam, de rajtad nem lehet.

2013. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy segíteni akartál, kösz.

De amúgy amit küldtem linket ott van az alján pld: battlifield 3 fps, különböző felbontásokban...

Az meg szerintem játék illetve többi is játék.

Oky ezen elgondolkozok, hogy gtx660 vagy hd7870

2013. aug. 15. 14:44
 5/9 A kérdező kommentje:

Amelett, hogy ez nem random oldal, ember...

Prohadver hűha most hova szarjak...

2013. aug. 15. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért ajánlom a prohardver-t mert magyarok, és itt magyarországon másak az árak, mint külföldön, és ott ők meg tudják ítélni egy videókártyáról, hogy megéri-e az árát.

Belinkelhetnék ide tomshardware linket is vagy bármely tesztet, a HD 7870 mindenhol erősebb, mint a GTX 660. A GTX 660Ti meg drágább, mint a HD 7870, úgyhogy itt nincs min gondolkodni.

2013. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz. Köszi

De most azon gondolkodok, hogy most vettem új winchit, amit sata3-as, 1tb. 64m, szval elég jó, meg 8gb ddr3-as ram van agépbe, de nem rég vettem ezt a porcit (quad core 2 q9550-est) és most vga-t akarok, de azon gondolkozom hogy, még bonyolítsam a helyzetet és adjam el a procit, és vegyek egy amd fx8320-at vagy 8120-at, és vegyek egy új alaplapot AM3+-at, és minden ami benne van, jobb lesz, mert a winchi is sata3-as és akkor támogatná az alaplap még gyorsabb lenne+a közeljövőben megvevendő vga is 3.0-s, szval gyűjtsek pénzt és, ha lesz alaplapra+procira akkor vegyek 1 alaplapot+a procit s minden ami benne van átteni, s majd akkor veszek vga-t?!

Szerinted ?? Mert elég nehéz, most eladnám a régi procim meg ezt, és úgy meg minden áh... szted?

2013. aug. 15. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem még ráér venni újabb alaplapot processzort.

Ha a későbbiekben Battlefield 4 és GTA 5 kerülne a gépedre, akkor viszont már szükséges az új processzor."

Ezt mondtam volna, ha nem említed, hogy az alaplapod nem 3.0-ás. Így már kicsit bonyolultabb. Tehát új processzor alaplap kombinációval egyenlőre nem érnél el nagy teljesítménynövekedést, de a későbbiekben kevés lehet a mostani konfigod, ha nem veszel új gépet. És ha vennél egy új vga-t akkor nem használnád ki eléggé mert hiányzik ugye a 3.0. Én úgy gondolom, hogy ha nem sürgős a videókártyavétel, akkor előbb processzor és alaplap csere ajánlott. Utána videókártya. Ha sürgős, mehet fordítva a művelet. Most vegyél videókártyát, nem használod ki teljesen, de később egy új erős processzorral már tökéletesen menne a konfig.

2013. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, mert tényle van egy jó winchim, ram, a proci sem rossz a mostani, de akko9r az lessz, h hagyok mindent, először, alaplap aztán proci a 8 magos fx, akkor minden átrakok az új alaplkapba és úgy a vga. Köszi
2013. aug. 15. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!