Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megálapitani hogy...

Hogy lehet megálapitani hogy a számitógépemen mi okozza a kék hallált?

Figyelt kérdés

Abban tisztában vagyok hogy lehet szoftver hibájais vagya sok telepitet program közül bármejik vagy hardwer hibája is ami processzor,memoria,videokártya,alaplap.

De ha hardwer hibájábol van akkor pontossan honnan tudhatnám meg mejik hardwer a hibás?

Csakmert mindegyik hardwer cseréje ellég költsséges lehet épp ezzért hacsak az egyik hardwer a hibás mongyuka memoria akkor csak abból kéne ujat beszerezni.

De hallotam aztis hogy azzis okozhassa a kék hallál ha a biósban nem jóka beállitások.

A biosban ami okozhassa mire kell oda figyelni vagy mitkell jol beállitanom ott?


2013. aug. 15. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Okozhatja*

Kékhalálnál ki kell írnia egy hibakódot, arz írd le valahova, és utána keress rá neten, vagy írd le ide.

2013. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy kettő van az szoftveres lehet, de ha rendszeres, akkor valószínű,hogy hardware. Okozhatja bármi (alaplap,proci,ram,videókari). Én a helyedben nem magamnak szórakoznék vele, mert ha veszel egy jó videókarit és az alaplap ad nagyobb feszkót a kelleténél, akkor az újat is hazavágja. Kár a kár hátán. Én odaadnám egy szervízbe, hogy derítse ki a hibát. Ha már ő 2ezerért kitalálta mi a gond, akkor az kicserélheted magadnak.
2013. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Va hogy 1 héten 3 szor fordul elő,vagy 1 hónapban 1-cer.

Szerencsére sűrűn nem kapom régeben volt hogy 1 nap 6 szoris ujraindulta fép magátol persze előtte kaptam azta kék képernyőt amit nem lehet elólvasni mert hamar eltünik mikr ujból betölti a win 7 et akkor irja azthogy a windows egy váratlan hiba után leált és internet kapcsolat esettén megoldást talála problémára.

De leiróma hibakókodot is.

Éna memoriára gyanakszom attólehet mert bontóban vettem nem ujónann de tervezem veszek egy ujatis mégha drágábbanis jővőki.

2013. aug. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!