Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone 5S-ről lehet tudni...

IPhone 5S-ről lehet tudni valamit? Mikor jön ki, milyen lesz? Érdemes addig várni, vagy vegyem meg az 5-öst?

Figyelt kérdés
iPhone, Apple, telefon, okostelefon

2013. aug. 16. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember 10-én minden kiderül, addig csak találgatások vannak.

Bár a szept 10 is csak egy tipp, mert akkor tart az Apple valami banzájt, de nem tudni, hogy mit.

2013. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindenképp várj az 5S megjelenésére, mert ha még nem is lesz sokkal jobb, de legalább a sima 5 olcsóbb lesz, én is ezért várok októberig a vásárlással.
2013. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5S lesz a neve? ;)
2013. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Gondolom 5S, 3S és 4S után
2013. aug. 16. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:

3S nem volt, se iphone S. :)

Bocsi nem kötekedni akartam. De tény hogy amíg be nem jelentik addig senki nem tudhat semmit. Már most azt is rebesgetik hogy lesz egy Gold verzió is ami nagyobb teljesítményű lesz + 128 gigás.

2013. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Remélhetőleg hamarosan jön az 5S, én is azért várok a vásárlással.
2013. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja tényleg az 3G volt, de volt annak is második része :)
2013. aug. 17. 12:55
 8/8 anonim válasza:

Igen, a 3G felturbózott változata is egy "S" betűt kapott utána, így lett 3GS. Ezért gondoljuk, hogy 5S lesz ill. azért is mert az Apple lefoglalta az iPhone 5S és iPhone 5C neveket.

Mindegy, akár sima 5-öt, akár az új verzióját szeretnétek választani, mindenképpen várjatok a szeptemberi bejelentésig. ;)

2013. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!