Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok kitörölni minden...

Hogy tudok kitörölni minden adatot, amit a Google tárol rólam?

Figyelt kérdés
Nekik megmarad tudom, az nem is baj, csak nekem nem kéne semmi.

2013. aug. 16. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
c:\Users\felhasználó\AppData\Local\Google\
2013. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennek a válasznak semmi értelme. (Bocs)
2013. aug. 16. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, hogy érted, hogy nem kell semmi? Mik nem kellenek? Gmailos e-mailek? Vagy mi? Fogalmazd meg pontosabban!!!
2013. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az van, hogy új telefont fogok venni, de szeretném a régi gmail-es címemmel használni, viszont nem szeretném azt, ha belépek vele az új androidos eszközömben, hogy a régi beállításaimat egyből beállítsa a telefonon.


Gondolok itt a névjegyekre, a helyelőzményekre, a valaha letöltött app-okra, vagy akár az eddigi e-mailekre.

Semmi sem kellene ami eddig volt, csak maga az eddigi e-mail cím.


Tud nekem valaki segíteni abban, hogy mit kéne tennem?

2013. szept. 3. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A telefon rá fog kérdezni, hogy szeretnéd-e szinkronizálni az előző beállításaidat, ha azt mondod neki, hogy nem akkor nem szedi le az appokat és beállításokat.


A névjegyek viszont a google accountodban szerepelnek tehát azokat illetve a mailokat (+a calendar tartalmát) be fogja szinkronizálni, de mást nem.

2013. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!