Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el az NFS Carbon?

SilentKnihgt kérdése:

Miért nem indul el az NFS Carbon?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem az NFS Carbon-t (Win XP/ A game eredeti CD,tehát nem letöltött)miután mindent rendben felrakott elindítom a game-t és beadja ugye azt a kis képet az elején,ahol egy Evo kanyarodik épp a kanyonban. A kép eltünik és normál esetben utána kéne beadni a játékot. A probléma az,hogy miután a kép eltünt semmit nem ad be. A CD ugyan úgy pörög tovább egy bő 3percig majd az is lelassul és sekép-sehang se semmi. Egyébként régebben (kb 1-1,5éve) ugyan ezen a gépen ugyan ez a játék rendesen futott,azóta csak az OP lett rajta újra rakva. (A héten is épp egy újratelepítés volt.) Gyanakszom,hogy a hangkártya driverem - mivel elégé érdekes módon mondhatni ''sufnyituning'' megoldással sikerült megcsinálnom- instabillá teszi a gépet és szoftverproblémákat okoz. Sajnos a hangkártyát nemtudtam másképp megoldani tehát az így marad. (Am semmi más problémát nem okoz a hangkártya driver,így abban sem vagyok biztos,hogy ennek a hibának is ez a felelőse.) Előre is köszi a válaszokat:)

2013. aug. 16. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
most eszt nem ertem mikoze van a hangkatynak ahoz hogy elinduljon a jatek tutomal az a hanlejatszasaval torodik nem pedig a jatek elinditasaval most pasz hogy entudom roszul vagy te de anak semmi koze a videokartya kel legyen a hibas ha mar a vidkartyad egy jo par eves ideje lene kicserelni bar ez nem minden eset ben igaz mert a markajatol nagy mertekben fugg meg hogy honan lett veve mert van akinek 10 evig semi baja de van akinek 10 het utan bedoglik
2013. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!