Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Windows 7-et?

Figyelt kérdés

Vettem egy új notebookot, és úgy gondoltam, kipróbálom rajta az ubuntu 13.04-et. Fel is telepítettem, de nem mindent drivet talátam meg hozzá, nem is tetszik túlzottan, úgyhogy a Windows 7-et akartam rárakni a gépre helyette. A telepítésnél mikor megkérdezni hogy hova szeretném telepíteni a rendszert, már valami nem stimelt, mivel felajánja az 1 TB-os hdd-t és a 4 Gb-os RAM-ot is. Egyiket sem engedi leformázni, és mind a kettőre hibaüzenetként kiírja hogy a Windows nem talapíthető arra a pírtícióra, pedig csak 1 partíció van a gépen, és mégis a ramot, egy külön partíciónak veszi.


A hibaüzenet: "A windows nem telepíthető erre a lemezre. A kijelölt lemez MBR partíciós táblát tartalmaz. Az EFI-alapú rendszerekben a windows csak a GPT-lemezekre telepíthető." és "A Windows nem telepíthető erre a merevlemez területre. A Windows rendszert NTFS formátumú partícióra kell telepíteni." és "A Windows nem telepíthető erre a merevlemez területre. A partíció típusa ismeretlen."


Ez mit jelent? Mi a hiba? Mit tehetek?



2013. aug. 17. 17:21
 1/1 levis56 ***** válasza:
Próbáld meg,indítsd el az ubuntu telepítését amikor odaér hogy a meglévő op rendszer mellé vagy helyett telepítse akkor válaszd a helyette opciót és enter majd ha elkezdi másolni a fájlokat szakítsd meg a telapítést, vagy ha felajánlja a patrícionálást akkor minden patríciót törölj le majd szakítsd meg a telepítést. Elvileg lesz egy üres HDD amire fel kell mennie a win7-nek.
2013. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!