Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek működőképes ez a...

Szerintetek működőképes ez a dolog?

Figyelt kérdés

Azt akarom megcsinálni, hogy ps3-at összekötök laptoppal.

Ps3-kimenet-hdmi

pc bemenet sima vga.


(azt halottam, hogy nem működne mivel a hdmi csak dvi-vel kompabilis) (ezért nem is értem, hogy akkor miért árulják a neten a hdmi-vga kábeleket)


2013. aug. 18. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind a két eszköz videó csatlakozója kimenet. Tehát PS3-at és egy laptopot így értelmetlen összekötni. Nem is értem mi a célod ezzel.
2013. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert miért lenne kimenet mindkettő? Javíts ki ha tévedek, de a lptopok hátulján két vga csatlakozó van, amiből az egyik villás, a másik padig lyukacsos kialakítású. (pont olyan mint a pc-monitor kábel, amiböl az egyik a kimenetre, a másik a bemenetre megy) ebből feltételezem, hogy az egyik bemenet. (felesleges is lenne rá 2 kimenet, és nem is lehetne összefűzni őket) A ps-n pedig egyértelmű, hogy csak kimenet van.


Egyébként, monitorként akarom használni a laptopot.

2013. aug. 18. 13:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg?
2013. aug. 18. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az új laptopokon már van HDMI ás RGB csatlakozó, esetleg RGB helyett DVI, de mind a kettő kimenet, és nem is lehet monitorként használni, legalább is én még ilyent nem láttam.
2013. aug. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Részemről a hdmi tárgytalan, mivel nekem csak ez a kettő vga van, vagy esetleg usb, de azzal még annyit sem érek ilyen szempontból, mint a vga-val.
2013. aug. 21. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!