Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől kapcsol magától ki és...

Vackorka kérdése:

Mitől kapcsol magától ki és be a számitógépem?

Figyelt kérdés
Van egy aztali PC-m, amit nem használok gyakran, kb napi egy órát szokott menni, akkor is csak az apukám pasziánszozik rajta. Tegnap este 7óra körül egyszer csak bekapcsolt magától, majd pár perc mulva ki is kapcsolt, aztán töbször megismétlődött ez a folyamat, majd kihúztam a konnektorból. Ma ujrabedugtam 2óra fele, majd félóra után megint beindult magától. Virus biztos hogy nincs rajta, mert internetezésre gyakorlatilag nincs is használva, és ezen kivül semmi hiba nincs az oprendszeren belül, gondolok itt kékhalálra stb. Pusztán csak beindul magától. Kapcsoló sincs beragadva. Valaki találkozott már hasonlóval? Előre is köszi.
2013. aug. 18. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem a táp a hibás
2013. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!