Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Guild Wars 2 account? (többi...

Guild Wars 2 account? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha megveszem akkor 2 accountal is lehet játszani? Vagy csak egyel lehet játszani?
2013. aug. 20. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy accountot veszel, eggyel tudsz játszani. Ha kettőt veszel, kettővel is tudsz játszani. De minek neked két account?
2013. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ha faterom is játszana esetleg akkor ne egy accountal játszunk. Szóval akkor nem lehet egy játékon belül több accountal játszani?
2013. aug. 23. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy hogyan képzeled az egy játékon belül két accountot.


Amikor bemész a boltba és megveszed a játékot, akkor egy accountot veszel. Persze mellette ott van a játék telepítője is, de az tulajdonképpen lényegtelen.


Feltelepíted, elindítod, és kéri az account/jelszó párost.


Ha két példányt vásároltál, akkor bármelyikkel beléphetsz (persze egyszerre egy gépen csak eggyel). Te kilépsz, ő belép a sajátjával.

2013. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem. Hogy ha fater is regisztrál és én is az oldalon. Akkor a a játékba a login in-nál mindkettővel be lehet lépni nem? Persze nem egyszerre azt tudom.
2013. aug. 24. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen oldalon regisztrálsz?


A játékba való belépéshez szükséges kulcsot a megvásárolt játékkal kapod meg.

2013. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
[link] mondjuk itt a hivatalos oldalon
2013. aug. 24. 10:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy csak úgy lehet regisztrálni, hogy kóddal? Akkor faterommal csak egy accounton tudunk játszani.
2013. aug. 24. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Többször már nem fogom leírni ugyanazt, ha ennyiből nem érted meg, sosem fogod.


Azonban ajánlom figyelmedbe a GW2 felhasználói szerződését, ami kimondja, hogy egy accountot csak egy ember használhat - és volt már hiszti azért, mert emiatt bannoltak.

2013. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat.
2013. aug. 24. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!