Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már a...

Van itt olyan, aki már a számítógépét tabletre cserélte?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy tab sosem fog kiváltani egy rendes gépet.

A tablet gyakorlatilag csak korlátozott médiafogyasztásra, meg bugyutább játékok használatára jó. Ellenben egy számítógép - legyen laptop vagy asztali, egy univerzális munkaállomás. Közel sem egy kategória.


Szerintem egy tab remek kiegészítője lehet egy asztali gépnek, de semmiképp sem kiváltója. (ha csak nem kizárólag médiafogyasztásra használod ugye...)

2013. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval...legalábbis részemről.

Én programozok Windows-ra. Még hobbi szinten, de szeptembertől egyetemre megyek.

Szóval vettem egy tabletet. De jelenleg nem sok mindenre használom. Ezzel fogok jegyzetelni. PDF-eket szoktam vele olvasni. Nagy ritkán filmezek vele.

2013. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általános dolgokban is vannak azért hátrányok. Egy hétköznapi ember mondjuk nem használja fejlesztésre a gépet, csak netezik vele, YT, film stb. Egy laptopon azért ezek is egyszerűbbek. Pl. mire összeállítasz egy önéletrajzot tableten, addigra megcsinálsz hármat laptopon/gépen. Tablet szerintem inkább netezésre való, ismerősöknek fotók/videók mutatása, magazinok/képregények/esetleg könyvek(arra inkább eBook, kivéve szakmai könyvek) olvasására, jegyzet készítésére, ha elég nagy a kijelző, egyes tabletek grafikusi melóra stb. Billentyűzet hátránya miatt szövegszerkesztés, fejlesztés stb. nehézkes vele.
2013. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát ja egy tablet sosem fog kiváltani egy számitógépet de már vannak olyan tabletek amihez lehet bilentyüzetet és egeret kapcsolni és még windowsot is lehet telepiteni rá

de máskép ha gép szar akkor érdemes elcserélni de ha jóó a gép akkor nem.

2013. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na azon a tableten a windows is csak egy sz.pás lesz...
2013. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"vannak olyan tabletek amihez lehet bilentyüzetet és egeret kapcsolni és még windowsot is lehet telepiteni rá"

...és akkor már helyben is vagyunk, vettél volna asztali gépet/laptopot! :D

Amúgy a kérdésre válaszolva: lehet, hogy van, de aki nem Angry Birds-ből akar diplomázni, annak még mindig a notebook és nem a táblagép ajánlott.

Munkára és normális játékra még mindig alkalmatlan az összes tablet.

G.

2013. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi notebook gallyra ment, kaptam a mobilszolgáltatóhoz szerződéssel egy 3G-s tabletet. Jó a kamerája, van rajta licenszes office, inkább munkára és netezésre használom, mint játékokra. Aki gyakorolja az érintőképenyős gépelést, azt egy idő után már nem zavarja. Én meg vagyok vele elégedve.
2013. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!