Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik tablet éri meg a jobban?

Melyik tablet éri meg a jobban?

Figyelt kérdés

-Acer Iconia Tablet Mango A1-810 16GB

-Asus Google Nexus 7 Wi-Fi 16GB Tablet PC


Vagy várjak a 2. generációs Nexus 7-re? Mennyire becsülhető a magyarországi ára? A régi Nexus olcsóbb lesz?



2013. aug. 20. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Régi nexusnál esélyesebb, hogy viszonylag gyorsan kivonul a piacról, mint hogy jelentősen olcsóbb legyen. Ha körülnézel csak refurb. van már 8gigásból, s szerintem nem sokára a 16-osból is már csak az lesz, ez nyomja le az árát igazán, nem a 2. generációs nexus, nyilván javítottért nem lehet annyit kérni.

Szerintem várj a 2. generációs nexusra, árra nem emlékszem, de nem lesz vészesen drága, de egyébként ha rákeresel, akkor biztos, hogy megtalálod a saccolt árat.

2013. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Árat láttam a 2. generációs Nexusról dollárban, hát ha Magyarországon is annyiba kerülne, akkor gondolkodás nélkül megvenném. De ha még egy 10-essel drágább lenne, akkor is jó vételnek tűnik.


Abban az esetben a kérdés is irrelevánssá válna, mert az Acer jóval gyengébb nála.


Amúgy lehet tudni, kb. mikor jelenik meg nálunk a 2. generációs Nexus 7?

2013. aug. 21. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes a nexus 7 kettőt de a másikak küzül a nexust vedd meg
2013. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!