Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fekete a kép Windows 8...

RZXD kérdése:

Miért fekete a kép Windows 8 betöltése után?

Figyelt kérdés
Windows 8 van a gépemen és ma mikor bekapcsoltam fekete képernyő fogadott és csak kurzort tudom mozgatni. Máskor is volt már ilyen de akkor be bírtam jelentkezni de most még odáig se jutok el mert betölt a windows aztán semmi. Próbáltam a csökkentett módot de mivel hogy windows 8 ezért előre kell beállítani amit nem tudok. Beletörődtem hogy nem működik inkább visszarakom a windows 7-et. Vagy mégsem mert még a telepítő se jön be. Próbáltam a winyómat átrakni másik gépbe de ott meg nem passzolnak a csatlakozók. Legutóbb úgy sikerült hogy 10 percig kikapcsoltam a gépet visszakapcsoltam aztán bejött a windows azt tanácsolták hogy panda security-t rakjam föl meg is tettem futtattam egy teljes vizsgálatot és működött. De most ez megfogott. Remélem tudtok segíteni.

2013. aug. 21. 10:08
 1/1 anonim válasza:
próbáld meg megnyitni a feladatkezelőt, ott új feladatként tallózd be a vírusirtót és kapcsold ki, mert lehet ez blokkolja. feladatkezelőben megint új feladat: explorer.exe nekem a nod32 vált be.
2013. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!