Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HubmleBundle nevű weboldalon...

HubmleBundle nevű weboldalon milyen bankkártyával lehet fizetni?

Figyelt kérdés
Apámnak van valamilyen svájci bankkártyája, de nem hinném, hogy azzal lehet vásárolni. Más kártya meg nincsen sajnos. Milyen kártyát fogd el a HumbleBundle? És ha ezt nem fogadja el, akkor más lehetőség nincs? PayPalt elfogadja, mondták h azt használjam, de azt sem tudom, hogy mi az és hogy működik.
2013. aug. 21. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezekkel biztos fizethet: Visa, MasterCard, American Express, Discover (a Google-ön keresztül).
2013. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PayPal számlára át is lehet utalni.
2013. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De apámnak valamilyen "Plus" kártyája van, ami állítólag az egyikhez sem tartozik a fentiek közül. Tehát ezzel a kártyával valahogy lehet intézni átutalást? Nem tudom, hogy hogy működik ez a PayPal. Ezzel Plus-os kártyával lehet PayPalon keresztül fizetni, vagy ez hogy megy? Lehet most hülyeséget kérdezek, mert tényleg nem tudom, hogy működik ez a PayPal.
2013. aug. 21. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!