Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lemezképfájl-á alakító program?

Lemezképfájl-á alakító program?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot de lemezképfájl lett belőle. Barátomnak van olyan programja, h oda behúzza a megadott lemezképfájlt, s azt az átalakítja. Tudtok ilyen programot? Bocsi de én nem értek ilyesmikhez :)
2013. aug. 23. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen fájlt akarsz átalakitani és mire?Iso,nrg stb
2013. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem használj Astroburn Lite progit, csak berakod az üres CD vagy DVD lemezt, megnyitod az astroburn progit, fent kiválasztod a lemezképfájlt, megnyitod a mappát ahol a iso formátumu játék van, kijelölöd az iso fájlt . le okézod- kiválasztod az irási sebességet és már irja is a CD/DVD. ha megirta a lemezt akkor utána már mehet is a telepítés a CD vagy DVDről, ennyi. szerintem íg jobb egyszerübb
2013. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
régebben Poweriso-t használtam de az Astroburn Lite az sokkal jobb egyszerübb
2013. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Letöltöttem egy játékot de lemezképfájl lett belőle


virtualis lemezmeghajto

pl:

[link]

2013. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!