Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Epson Stylus D78-am van és a...

Epson Stylus D78-am van és a fekete patronom teljesen üres, viszont a többi tele van. Hogyan tudom azt megoldani, hogy nyomtatni tudjak a többi színnel, de a feketét mellőzze?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Mert a nyomtató 4 színből keveri ki a színeket kivéve a feketét azért van annak külön patronja.
2009. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de épp ez az, nekem az kéne hogy a többiből keverje ki a színeket és úgy, hogy ne kérje a fekete patront
2009. okt. 30. 13:52
 3/5 anonim válasza:
Frissíts szoftvert. Nekem dx 4400-am van, és a szoftverben van olyan funkció, hogy ha nagyon fogy a fekete, felkínálja, hogy a többi színből keverje ki a feketét.
2010. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt nekem is fel szokta ajánlani, de csak akkor ha már nagyon kevés a fekete, de viszont ha nincs fekete, egyáltalán, tehát tök üres a patron, akkor már nem is lehet használni
2010. jún. 27. 20:58
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, nekem ilyen még nem fordult elő. Most is annyi baja van, hogy azt nyögi, hogy nem eredeti a sárga benne, pedig az (>.<") és közben fogyóban a fekete. Így nem kever színt, mert nem tudja meghatározni mennyi a sárga. >.<
2010. jún. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!