Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha fényképet akarok nyomtatni...

Ha fényképet akarok nyomtatni otthon HP nyomtatóval, milyen patront kell vennem? Csak színes patron van fénykép nyomtatáshoz vagy van fekete is?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2013. aug. 25. 13:00
 1/4 soccerway ***** válasza:
100%
ha fekete fehérben akarod nyomtatni fekete kell, ha színesben akkor színes is kell.
2013. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen színesben. Csak az itthoni nyomtatóba 2 patront lehet beletenni. Egy feketét és egy háromszínűt. Azt tudom hogy a háromszínű helyére lehet betenni a fénykép nyomtatáshoz való színes patront. De a fekete helyére nem kell valamilyen spéci patron úgy mint a színesnél?
2013. aug. 25. 13:07
 3/4 soccerway ***** válasza:
én arról sem tudtam hogy színesből több féle van, elég a sima fekete.
2013. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is csak most hogy keresgéltem patron után. Papírom már van, képek is vannak, ideje lenne nyomtatni is.
2013. aug. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!