Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Filmek, youtube videók laggoln...

Filmek, youtube videók laggolnak a gépemen. Tipp?

Figyelt kérdés

Mi lehet a probléma? Hd videót nézek laggol, film is.

Dual core 2.1 ghz

2gb ram

asus laptop


k-lite codec pack. -(ezt be kell állítani még telepítés után?)


Előre is köszi a segítséget!:)


2013. aug. 26. 00:04
 1/7 soccerway ***** válasza:
Van hardveres videógyorsítás? Ha valami alap vga-d vak akkor lehet nincs, és a procid magában nem bírja a HD-t számolni. Flash főleg jó proci kell, főleg a HD-hez.
2013. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Integrált vga.. Nincs gyorsítás, azt hogy oldhatom meg?:D
2013. aug. 26. 00:47
 3/7 soccerway ***** válasza:
integrált nem probléma tudnak ilyet: Ati-ból és intelből a HD-s nevűek, nvidiánál meg a 8000-es szériától van ilyen, szóval nálad egy dolog oldja meg ha ennél régebbi vga van, új gép.
2013. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, nagyon erős kis laptopom volt de költözés miatt eladtam és vettem ezt.. 25ért szerintem még így is megérte, szép led kijelző netezésre elég :D

Intel 4 series expert egyébként.

2013. aug. 26. 01:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaid:)
2013. aug. 26. 01:33
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyokat nézed de még a cod2 is laggol, nagyon alacsony fps-e van.:S

Mi lehet a gond, hát nem hiszem hogy ilyen alap játéknak ilyen lassúnak kellene lennie. ?

2013. aug. 26. 02:28
 7/7 soccerway ***** válasza:
alap a játék, de az intel gma vga még annál is alapabb. Le kell venni minimumra a grafikát.
2013. aug. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!