Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon csinálhatok egy...

Strat adale kérdése:

Facebookon csinálhatok egy film nézős oldalt?

Figyelt kérdés
Mármint csináltam egy új oldalt, egyenlőre csak narutóval kapcsolatban..Ha ez kész rendes filmeket is akarok feltölteni egy hasonló oldalra, Szóval feltöltöm az összes részt, legyen az shippudent is, meg éri, nem fogják törölni az oldalam? Csak gondoltam hogy vannak emberek akik telefonjukról csak facebookozni tudnak mert csak arra van fizetve, és így nem kell más oldara lépniük... Sajnos csak 20percet lehet feltölteni egyszerre szóval vágdosom.... Szóval a kérdés az hogy nem fogják törölni az oldalt?

2013. aug. 26. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy csak facebookozni. Ha 0.facebookra gondolsz-azon meg nem tudják a filmeket-képeket-játékokat sem nézni. Felesleges
2013. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, ismerösöm telefoonján láttam, és mondta hogy valami 600ft/hónap és ingyen facebook, nekem wifis van szóval nem tudom hogy mit és mit nem lehet nézni, de mostmár megcsinálom ezt a narutosat, szóval akkor felesleges kinlódnom majd a filmekkel is? Nem lenne nagy nézedsége?
2013. aug. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!