Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti melyik telefont választanát...

Ti melyik telefont választanátok a helyemben? Sony Xperia Z, Iphone5, Samsung Galaxy s4, Hauwei Ascend P6?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne!!szerintetek melyik a legjobb!!???
2013. aug. 27. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nemsokára megjelenik az új iphone, hamarosan kapható itthon is a sony z ultra ami kicsit jobb a sima z-től de nincs rajt vaku sajnos de viszon 2,2ghz-re van skálázva a procija
2013. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát én gondolkodtam már az iphone 6-ban!!de az mikor jön Magyarországra?
2013. aug. 27. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Az még jóval később. Te inkább az iPhone 5S-ben gondolkodj, mert azt most szeptemberben mutatják be, ha jól emlékszem. Az iPhone 6 majd 2014-ben jön.
2013. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
oké!köszi!És szerinted melyik érné meg az iphone vagy a s4???
2013. aug. 28. 11:10
 5/13 anonim válasza:
Szerintem a legjobb, és legmegbízhatóbb a Samsung Galaxy S4!
2013. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Samsung Galaxy s4 a legmegbízhatóbb? Persze, annyira amennyire a Renault-ok. :) szarrá reklámozzák, agyon dícsèrik, az autópályán meg 10 ből legalább 6 autó ami be adja a kulcsot ès a leálló sávba áll az Renault. Kb a Renault az S4 iphone meg az Audi, ami 20 èv múlva is Audi marad. Lènyegèben az s4 full műanyag,a gagyi hatásúból, csúnya, ès hiába a legerősebb Androidos teló amikor laggol. Ott az iphone,szèp gyors, anyagból van, ès ugyan annyi mint az S4. Nem is èrtem hogy ezen hogy lehet gondolkozni. Szerintem a válasz adott.
2013. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Egyértelműen az Ascend p6 ..


A többi válaszolónak fogalma sincs hogy miről beszél.


Az ascend p6 minőségi,szálcsiszolt fém hátlapot kapott.


1,5gh -es 4 magos processzor van benne, 2 gb rammal.


Iphonet felejtsd el,annál sokkal jobb az ascend p6 ....


Lehet hogy az s4 valamivel erősebb procit kapott (most nem tudom pontosan h milyen van benne ) de a telefon egy trágyadomb. Gagyi műanyagból készülz... tehát ezt is felejtsd el.....


Az ascend p6 105.000 ft a t-mobilnál.

Vagyis a samsungnál legalább 60.000 ft-al olcsóbb, és sokkal jobb nála.


Az almárol inkább ne is beszéljünk.ja, az xperia z pedig egy rakat ....lett.


Egyszóval HUAWEI. Ez a legjobb a felsoroltak közül, és ez a legolcsóbb is.

2013. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy az Iphone.

Én is most rendeltem egy Iphone 5S 32GB-ot 254.000-ért.


Samsung-S4:ugye Android fut rajta.Az a fajta,ami nem 1 év alatt lassul be,hanem 2.Agyonhackelt szar a Droid.Nem jobb,egyáltalán.Nem minden a hardver.az IOS a kétmagos prociból kihozza azt,amit egy négymagos tud.Szóval ennyit a Droidról.


Iphone.IOS=maximumot kihozza a prociból,és lehet zárt,de nem agyonhackelt szar.


Iphone!Huawei ilyen semmilyen márka,azt felejtsd el.A Sony -n is android fut.

MINDEN AMI ANDROID=rossz!

2013. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

utolsó bújj már el te barom.


semmit nem értesz a témához,ezt sikerült is bebizonyítanod az értelmes hozzászólásoddal

2013. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a magok száma nem számít a processzor minősége az ami fontos. Én az s4et választanám vagy a z-t mert szép kijelzőjüek nagyok is és brutál a cpu
2013. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!