Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni ezt a tablete...

Érdemes megvenni ezt a tabletet ha játszani akarok rajta?

Figyelt kérdés
quad-core processzor, magonként 1,2 ghz, felbontás 1280x800, 1gb ram, 45 000 ft megér?
2013. aug. 28. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ha játszani szeretnél rajta akkor fontosabb a márkája illetve az, hogy mennyi ideig kapsz majd rá OS supportot mint az, hogy mekkora a felbontása...
2013. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
Az a nem mindegy milyen processzor van benne, mert egy jobb kétmagos megeszik egy kínai "futottak még" négy magosat reggelire. Az egy magos, de két szálas Intel Atom meg a kettő között van, aztán azt sem árt tudni, hogy milyen 3D gyorsító van beépítve ... és itt jön az, hogy játéknál nem biztos, hogy a nagyobb felbontás a jobb.
2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a tabletet linkelnéd, vagy legalább a nevét elárulnád, könnyebb lenne. Nyugi! Nem para, ha kínai, én nem vagyok előítéletes! Az enyém is kínai, szintén quad core, 1.4GHz, felbontás szintén 1280×800, szintén 1GB ram. De ez még mit lő be? Semmit! Akkor tudod mivel állsz szemben, ha tudod, hogy a quad core egy Exynos4412, ha tudod, hogy emellett egy mali400 quad core GPU van. Kb. ennyi, ekkor tudod, hogy a hardver elég-e a felbontáshoz pl.
2013. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
asus memo pad hd 7
2013. aug. 31. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ajánlott tablet. Ami a 3D-s grafikai teljesítést illeti, ott sem mondható rossznak, de azért a Nexus 7 valamivel jobb nála, még akkor is, ha "számháborúban" veri a nexus 7-et. 45 ezret megér!
2013. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!