Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a számítógé...

Mit lehet csinálni a számítógépen?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél többet megtanulni a számítógépekről de az a gond, hogy nem tudom mi mindent lehet rajta csinálni. Olyan tevékenységeket (nem játékokat) keresek melyhez nem szükséges internet. (Normális válaszokat várok!)

2013. aug. 29. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

barmit ...

ilyen kerdesekre azt szoktam valaszolni ,hogy attol fugg kinek mi az erdeklodesi kore,annak megfeleloen tudja kihasznalni a gep lehetosegeit

2013. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerettem volna megtanulni programozni de nem tudom honnan és melyik nyelvet érdemes mert egy olyan nyelvet keresek amellyel magára a gépre lehet programokat írni és nem a netre
2013. aug. 29. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasni / könyvet írni

Fotókat tárolni, nézegetni / rajzolni, képet effektezni

Zenét hallgatni / zenét szerkeszteni

Filmet nézeni / filmet szerkeszteni

... nem folytatom


Programozás: nem tudom milyen nyelveket néztél, de én sok nyelvet ismerek és egyik sem csak netre használható.

2013. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
PHP-ban vagy C++ ban érdemesebb megtanulni melyikkel lehet jobb programokat írni és hogyan lehet drivert írni ahhoz egy külön nyelv kell?
2013. aug. 29. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

"jobb programokat"

Definiáld, mi az, hogy jobb. Miben jobb?


Driverek: ezzel bőven ráérsz 5-10 év múlva foglalkozni, amikorra már nem csak fogalmad lesz a programozásról, de sok tapasztalatod és komoly gyakorlatod. Enélkül nem fogsz drivereket írni. Itt egy angol bevezető Windows driverek írásához: [link]


És igen, muszáj leírnom: programozáshoz, pláne driver íráshoz az angol nyelv ismerete elengedhetetlen, éppúgy, mint a kereső használata.

2013. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam a "melyik a jobb" kifejezéssel hogy melyik nyújt több lehetőséget melyikben könnyebb programozni
2013. aug. 29. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!