Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem új billentyűt (k8100)...

Vettem új billentyűt (k8100) talán köze van a problémához, ami a következő: Véletlenszerűen csipogás hallatszik a hangszóróból. Minden hőmérsékleti érték normális nem fut semmilyen általam indított program. Mi okozhatja a csipogást?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem kezel le a billentyű annyi billentyűt amennyit egyszerre lenyomsz, magyarán "Túl sok" billentyűt nyomsz le egyszerre, és jelez, nekem is a Laptopomban ilyen van, sima gépelésnél is néha becsipog, ugye, nyomod a SHIFT-et, meg én három betűt is néha lenyomok egyszerre gépelés közben. Ez teljesen természetes és idegesítő.
2013. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos az probléma ennél bonyolultabb :( mivel ha nem vagyok gépnél és nem nyúlok semmihez akkor is csipog néha.

Plusz a billentyű 20 gomblenyomást kezel 1xre.

A csipogás ami jön a hangszórókból nem windows rendszerhang és nem is külső eszközből szűrődik be (pl: telefon) hanem teljesen tiszta pittyegés kb 1 hete raktam újra a Win7-et és nincs fent semmi különleges program ami okozhatná.

2013. aug. 31. 01:01
 3/6 A kérdező kommentje:

Megvan, hogy mi váltja a csipogást!!

Bármely hangos zaj pl: köhögés miatt csipog a gépem!

Talán vírus nem tudom segítsetek hogyan tudnám megszüntetni.

2013. szept. 2. 14:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Megoldva! A teamspeak csipogott amíg némítva voltam..
2013. szept. 7. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig a TS ki is írja, hogy sipogni fog, illetve megkérdezik, hogy akarod-e használni ezt a csipgós cuccot :DD
2013. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 éve használok ts-t és még soha sem csipogott, de érkezett 1 frissítés és azóta csinálta emiatt nem gondoltam rá hisz azelőtt nem csipogott. Na mind1 kikapcsoltam már nem csipog
2013. szept. 9. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!