Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Serceg a laptop, mit tegyek?

Serceg a laptop, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hetes sincs a laptopom és azt vettem észre, hogy elkezdett sercegni és kattogni, azt, hogy hol, vagy, hogy mi kattog nem tudom, mert a laptopokhoz nem igazán értek, de valószínű hogy a winchester-től jön a hang.. Ez problémát jelent? Vigyem szervizbe vagy nem olyan komoly a probléma?
2013. aug. 31. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy vidd vissza. Mennyi idő után kattog?
2013. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Serceg,mikor jelzi a gép hogy dolgozik a winyó,és mikor vége a sercegésnek kattan egyet, halkan, de az elején nem volt ilyen vagy legalábbis nem vettem észre, ugyan is ez az első laptopom, inkább az asztali gépekhez vagyok szokva, és ez ennél idegesít, hogy nem tudom hogy mi a baja. Futtattam rajta valami Hard Disk Sentinelt, viszont az nem észlelt semmilyen problémát, bár nem tudom hogy ez mennyire megbízható..
2013. aug. 31. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, de telefonon is elmondhatod a jelenséget nekik. Én visszavinném...amit lehet hallani új laptopnál, az a ventilátor, de a kattanások szerintem nem normálisak.
2013. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!