Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a problém...

Szerintetek mi lehet a probléma? Nem jó a töltöm? Rossz az aksi vagy a gépemmel lehet baj?

Figyelt kérdés
Valami probléma van a laptopom töltésével. A gép 1.5 éves. Amikor bedugom a töltőt tölt, de van hogy 2 percenként ki kell húzogatnom és újra bedugnom mert nem érzékeli de van hogy teljesen jó. A legzavaróbb dolog hogy a töltőn nem látok semmilyen hibát. Az aksi és a töltő is az eredeti a gépemhez így lehet mondani egész jól bírta eddig. Lehet probléma az hogy az aksim már régi? Szerintem bírnia kéne. Vagy a töltőnek lehet mégiscsak baja? Akkor miért nem látom? Vagy az érintkezés? Akkor a gépemnek van baja? Tehetetlen vagyok, még fél évig van garancia a gépemre de ha nem találnak hardverhibát ki kell fizetnem az átvizsgálást és a garancia nem vonatkozik a "fogyóeszközökre". Sokat segítenétek, a válaszokkal amiket előre is köszönök.

2013. aug. 31. 13:51
 1/5 anti paladin ***** válasza:
100%
Szerintem kontakt hiba. Próbáld ki másik töltővel és kiderül melyik a problémás, a töltő vagy a noti. Én inkább a csatlakozókra gyanakszom, esetleg megsérült/megadta magát a csatlakozó forrasztása.
2013. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs másik töltőm.
2013. aug. 31. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld töltés közben óvatosan mozgatni a kábelt, a csatlakozást stb. Persze úgy, hogy magad ne okozz kárt. Ha reagál rá (leáll/elindul) a töltés, akkor tutira kontakt hiba.
2013. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából olyankor nem történek semmi, ha épp nem tölti és mozgatom akkor se, ha tölt és akkor mozgatom akkor sem változik semmi. Egyszerűen mintha megszakadna a töltés. De ha kihúzom és bedugom akkor jó.
2013. aug. 31. 14:33
 5/5 A kérdező kommentje:
most reagált rá ha megmozdítottam, akkor valami érintkezési probléma lehet?
2013. aug. 31. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!