Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem most windows xp sp3-am...

Szőlősi szilveszter kérdése:

Nekem most windows xp sp3-am van és rá akarok tenni windows 7 home premiumot és az lenne a kérdés hogy hogyan lehet olyat csinálni hogy egy mappa ne vesszen el?

Figyelt kérdés
szoval ilyan biztonsági mentés féle megoldhato az??? ha igen akkor vki leirná? kérem

2013. szept. 1. 08:10
 1/6 soccerway ***** válasza:
megoldható, átmásolod egy másik adatpartícióra, ha ilyened nincs akkor windows telepítés előtt csinálsz, vagy kimented egy külső merevlemezre/pendrivera.
2013. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem értem leirnád részletesen? nem vagyok agy kocka szal nem nagyon értem az ilyaeneket
2013. szept. 1. 08:34
 3/6 A kérdező kommentje:
pendrive-omra nem fér rá külsö merevlemezem nincs szoval azt a patricio bigyot kéne megcsinálni
2013. szept. 1. 08:35
 4/6 soccerway ***** válasza:

A merevlemezt fel lehet osztani több részre, windowsban akkor a c: mellett lesz még egy D, E stb. Ezt úgy hívják particionálás, van rá többféle program amivel lehet csinálni, de általában úgy kell hogy beraksz egy boot cd-t amiről indul a gép, és a rajta lévő programmal megcsinálod. Legegyszerűbb talán egy linux lemezt letölteni erre a célra és ott leválasztani annyi helyet a gparted-del, hogy a windowsnak még maradjon pár GB (5-10)

Ezt meg kel tanulni, van sok leírás:

[link]


[link]

2013. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem van 2 partícióm egy (F:) és egy (C:) több nem lehet
2013. szept. 1. 09:46
 6/6 anonim válasza:

Ha win7-et akarsz felrakni , akkor azzal nem feltétlenül fogja letörölni az adataid , csak az előző op. rendszered fáljlait egy 'Windows.old' vagy 'Windown.86x' mappába rakja .


Ha meg rárakod , az alaplapodat nézesd meg , hogy elbírná e a win7et ! Mert ha felraktad , és nem bírná , nem fogja felismerni a hang-hálózati-videó kártyát :/

2013. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!