Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft Szerver Lagg?...

Etho kérdése:

Minecraft Szerver Lagg? (FONTOS! )

Figyelt kérdés
Készítettem 1 szervert és laggol nagyon a szeróm.Blokkokat kiütjük ottmaradnak,megáll minden 1 helybe meg még ilyenek.Többi szerver meg nem laggol.Kérlek segitsetek mert nagyon fontos és igy játszhatatlan,előre is köszönöm.
2013. szept. 1. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Procid típusa?
2013. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem a legerősebb,de jó ez nekem :)

AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL64 2.10GHZ

DE procinak mi köze van a lagghoz?:D

2013. szept. 1. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
A lag az csak is a nettől származhat amiért lassú. De mivel itt sok mindenki összetéveszti a lagot a szaggatással, azért kérdeztem. De szerintem neked is az lesz a baj amire gondolok. A szerverhez nem árt egy 4 magos proci. Vagy egy erősebb fajta core 2 duo. Biztos vagyok benne hogy folyamatosan 100% on pörög a proci miközben a szervert és magát a játékot futtatod. Nem bírja legenerálni a területet. Hogy ha a másik társad mozog, vagy fut folyamatosan, a procidnak és a szervernek kell legenerálnia az ő területét is amit felfedez, ezért nem tud több számítást elvégeznie, ezért van az hogy ha leraksz egy blokkot, vagy fel akarsz venni, vagy épp mozogsz, ütsz, stb, akkor késve fogja neked jelezni. Ramtól is függ a dolog, de ez esetben a proci ami a legjobban igénybe van véve. "Többi szerver nem laggol" Gondolom arra értettem hogy felcsatlakozol egy mások által készített szeróra, és nem lagol. Hát igen, mivel ilyenkor a procidnak csak a te kliensedet kell futtatnia. A szervert nem. A másik pedig a net. De mivel másik szerón nem lagol, főleg ha sokan vannak fent, feltételezhető hogy nem amiatt van lag-od, hanem a proci miatt. Nemhiába léteznek szerver procik mint pl a xeon-ok.
2013. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod most nagyon sokat segítettél :D

A netem biztos nem baj mert elég nagy távcsomagot használok.

Ugy is tervezek új gépet venni,veszek alami nagyobb procit majd.

2013. szept. 2. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmiség:)
2013. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a gép nagyon gyenge szervernek. CSeréld le a géped (inter3 vagy intel5-öt vegyél ha teheted).
2013. szept. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!