Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használ valaki ThinkPad-ot mi...

Sheldon2 kérdése:

Használ valaki ThinkPad-ot mi a véleménye róla? Milyent érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 évet élt, most is működne, ha lenne hozzá alkatrész. Megbízhatóak.
2013. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Görény91 válasza:

Az IBM Thinkpad-ek hihetetlen gépek :) a legtöbbjük persze mai szemmel már nem 1 erőmű (ez persze nem áll a legújabb lenovo gépekre). Én egy R51e-t használok már évek óta, előtte céges gép volt és attól eltekinkve , hogy nem egy erőmű tökéletes gép, használtan is nagyon jó az ár-érték arányuk, (30-40e között van egy hiánytalan darab) (főleg ha kifogsz vaterán vmi nyögdíjast, aki azt se tudja mit ad el :P )

Ha konkrét típusra vagy kíváncsi akkor az R50-es sorozatot tudom ajánlani (én is ilyet használok) illetve a T40-eseket, ilyet már olcsón is beszerezhetsz, mondjuk arra figyelj, h legalább 1gb ram legyen benne és lehetőleg még hely bővíteni, mivel ezeket a régebbi típusokat gyárilag még 256-512mb rammal adták. Ennél újabbakat is kifoghasz jó áron, az meg maga a főnyeremény. Ha esetleg (több) százezred van thinkpad-re akkor pedig az újabb lenovo-kat is bátran ajánlom, bár ezek között ami tényleg megéri az az edge, annak viszont újonan az ára borsos... szval megintcsak marad a jó öreg IBM...

2013. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!